ELIS PLZEŇ a. s.

Naše firma ELIS PLZEŇ a. s. má dlouholetou historii a zkušenosti ve vodohospodářském, chemickém, energetickém a dalších odvětvích průmyslu. Patříme mezi přední evropské firmy, které vyvíjí a vyrábí ultrazvukové a indukční průtokoměry, čidla indukčních průtokoměrů, ultrazvukové vodoměry a měřiče tepla a chladu.

Společnost Techservis s námi spolupracuje při výrobě indukčního průtokoměru FLONET FH30xx , který je určen k měření průtoku elektricky vodivých kapalin ve vodárnách, teplárnách a chemickém či potravinářském průmyslu. Naměřené údaje lze přenášet do nadřazeného systému pomocí komunikační rozhraní RS485/MODBUS RTU. Díky své přesnosti měření, hygienické nezávadnosti, dlouhodobé kvalitě a stabilitě, patří tento oblíbený indukční průtokoměr FLONET FH30xx k celosvětově uznávaným špičkovým výrobkům.

Špičkové výrobky vyžadují perfektní komponenty a jedním z nich je Rámeček OLED displeje. Tento rámeček nám 3D tiskne společnost Techservis. Při tomto tisku musí být dodržována přesnost na 0,001mm. Je nutné, aby rámeček displej výborně držel, ale zároveň jej nedeformoval. V místech, kde mohl vzniknout problém, Techservis našel řešení a vše skvěle „klaplo".
Nemohu se nezmínit o krátkém termínu dodání, který přispívá ke spokojenosti i našich zákazníků.

Blanka Neumaierová
Elis Plzeň a.s.
Nákup

Kontakt

logoFooter.png

TECHSERVIS system s.r.o.

Chebská 23/79, 322 00 Plzeň

IČO: 279 63 861, DIČ: CZ27963861

Více kontaktů>

Zeptejte se nás…

* Povinný údaj