30th FINÁLE PLZEŇ April 20 - 26, 2017

Finále Plzeň – filmový festival, který ví, co se v Česku točí. Jedná se o přehlídku českých a slovenských celovečerních hraných a animovaných filmů, dokumentů a televizních projektů. Finále Plzeň patří k nejvýznamnějším kulturním akcím regionu, která si za desítky let vysloužila zájem publika i respekt filmových profesionálů.

 

 

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval za spolupráci na realizaci 30. ročníku filmového festivalu Finále Plzeň, který se konal od 20. do 26. dubna 2017.
Od společnosti TECHSERVIS system s.r.o. jsme měli zapůjčené dvě kancelářské multifunkční zařízení DEVELOP ineo+ 308, oceňujeme zejména vstřícné jednání při dojednávání podmínek pronájmu, dále rychlou a pružnou domluvu na samotné instalaci, bezproblémové nastavení a připojení do interní sítě, spolupráci s naším technikem při připojování několika desítek uživatelů.
Dodané tiskové řešení svou rychlostí a kvalitou tisku plně naplnilo naše očekávání, během festivalu jsme nezaznamenali žádné potíže, vše bylo bez výjimky plně funkční, včetně tisku a scanování z ne zcela obvyklých platforem (mimo jiné zařízení s Mac OS, OS Android, Linux a podobně). Jednotliví uživatelé, členové produkčního týmu festivalu, opakovaně vyzdvihovali i snadnost užívání a uživatelskou přívětivost samotných zařízení při tisku, kopírování i scanování.

MgA. Jiří Kunc

Vedoucí produkce
Executive Producer

30th FINÁLE PLZEŇ April 20 - 26, 2017
Film Servis Plzeň s.r.o. | Mánesova 80, Plzeň, Czech Republic

Kontakt

logoFooter.png

TECHSERVIS system s.r.o.

Chebská 23/79, 322 00 Plzeň

IČO: 279 63 861, DIČ: CZ27963861

Více kontaktů>

Zeptejte se nás…

* Povinný údaj